Školy

Organizácia ASEKOL SK s.r.o. na Slovensku v  roku 2011 spustila školský program Recyklohry. Jeho cieľom je prehĺbiť znalosti žiakov a študentov v oblasti triedenia a recyklácie odpadov a umožniť im osobnú skúsenosť so zberom drobného elektroodpadu a batérií. Program sa teší veľkej obľube. Od roku 2011 sa do projektu zapojilo viac než 1 200 školských inštitúcií.

Podrobnosti o projekte si môžete pozrieť na www.recyklohry.sk

Projekt Recyklohry je dlhodobý vzdelávací program, ktorý má za cieľ rozvíjať vzťah detí k životnému prostrediu formou tematických úloh, praktických hier a kvízov, ale tiež priamou účasťou žiakov na zbere drobného elektroodpadu a batérií. Za plnenie úloh a zber získavajú školy body, na základe ktorých potom môžu čerpať zaujímavé odmeny ako výtvarné  či športové potreby, hry, školské pomôcky alebo tiež vstupenky do divadiel, kín a zoo.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásenie je jednoduché a zaberie len 2 minúty. Stačí ísť na stránku www.recyklohry.sk a v sekcii „registrácia novej školy“ zadať IČO  a vyplniť registračné údaje. Účasť v projekte je celkom zdarma a prihlásiť sa môže každá MŠ, ZŠ i SŠ v Slovenskej republike.

 

 

 

 

 

Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava
Telefón: +421 2 3211 8800
E-mail: info@asekol.sk

Ochrana osobných údajov