Ďalšia škola na Slovensku môže využívať multifunkčnú tlačiareň (tlačová správa)

20. 3. 2024

Spoločnosť Canon Slovakia sa po štvrtýkrát spojila s neziskovou organizáciou Recyklohry, vzdelávacím programom spoločnosti ASEKOL SK, a koncom roka 2023 spoločne odovzdali multifunkčnú tlačiareň ďalšej slovenskej škole. Tentokrát spol. Canon Slovakia venovala do súťaže pre školy výkonné zariadenie Canon iR ADVANCE C5535I.

Súťaž o tlačiareň prebiehala už začiatkom roka 2023, kedy spoločnosť Canon venovala tlačiarne desiatim školám na Slovensku. Do súťaže sa vtedy zapojilo 60 škôl a pre jej úspech a najmä pre množstvo ďalších škôl, ktoré tlačiarne nezískali sa Canon rozhodol venovať ešte jednu multifunkčnú tlačiareň a potešiť tak o jednu školu viac.

Víťazná škola tak bola vyžrebovaná z pomedzi všetkých zapojených škôl v rámci jarného kola súťaže, ktorým sa vtedy nepodarilo vyhrať. Nová tlačiareň nakoniec putovala na stredné Slovensko.

„Podľa nás by si každá jedna zo zapojených škôl zaslúžila tlačiareň vyhrať, ale výherca môže byť len jeden a tou výhernou sa stala Základná škola v Beladiciach, ktorej bola tlačiareň už aj odovzdaná„, vyjadrila sa Alena Magyarics, manažérka projektu Recyklohry.

„Základná škola v Beladiciach už svoju multifunkčnú tlačiareň môže využívať a sme radi, že vďaka spoločnosti Canon Slovakia a Recyklohrám, sme dokázali aj takýmto spôsobom pomôcť ďalšej škole na Slovensku„, uviedol Ronald Blaho, konateľ spoločnosti ASEKOL SK.

V spoločnosti Canon oceňujeme dlhoročnú spoluprácu s ASEKOL-om. Téma udržateľnosti je pre nás kľúčová a práve toto partnerstvo nám ponúka možnosť dať druhú šancu našim multifunkčným strojom. Projekt „Kopírka hľadá kanceláriu“ realizujeme už niekoľko rokov a tešíme sa, že Základná škola v Beladiciach sa zaradila do zoznamu inštitúcií, ktoré využívajú naše kopírky,“ hovorí Tomáš Feč, PR Corporate Specialist spoločnosti Canon Slovakia.

Multifunkčná tlačiareň už svoje miesto na Základnej škole v Beladiciach má a veríme, že učiteľom aj žiakom bude kvalitnou pomôckou pri výučbe a vzdelávaní.